• فهرست مراکز پزشکی - لیست بیمارستانها - آدرس و تلفن پزشکان در شبکه جامع پزشکی (سینوم)
  • بیمارستانهای کرج - آدرس و شماره تماس بیمارستانهای کرج - مختصات و نقشه مکان نما بیمارستانهای کرج
  • بیمارستان درمان ناباروری - زنان و زایمان
  • موسسه خدمات درمانی البرز کرج - تامین اجتماعی
سورنا

بیمارستان سورنا

ارتوپدی، زنان و زایمان، عفونی، قلب

تلفن: 02166702121
فاکس: 02166702060
آدرس: تهران، تهران، خیابان جمهوری خیابان شیخ هادی، پلاک 277، بیمارستان سورنا (عیوض زاده )
تاریخچه کاری

دکتر عیوض زاده در شهر تبریز و در یک خانواده مسیحی آشوری چشم به جهان گشود و "جانی" نام گرفت او دوران کودکی و نوجوانی خود را در شهر ارومیه سپری نمود و پس از اتمام دوره دبیرستان به خواست پدر جهت ادامه تحصیل در دانشکده پزشکی عازم تهران گردید لیکن عشق او به مهندسی موجب گردید که در دانشکده فنی ثبت نام نماید اما پدر که عشق تربیت یک پزشک را سالها در دل پرورانده بود به محض اطلاع از این اقدام جانی، از او خواست که در دانشکده پزشکی ثبت نام کند و در غیر این صورت از خیر هرگونه حمایت مالی بگذرد. این درخواست موجب شد که او بالاجبار در دانشکده پزشکی شروع به تحصیل نماید و بتواند در سایه تلاش و هوش وافری که یک خصیصه خانوادگی به شمار میرفت، به عنوان یک دانشجوی برجسته تحصیل خود را به اتمام رساند. او به کار و تلاش به عنوان یک عمل مقدس می‌نگریست، از نظر او هر کاری که قرار بود انجام شود باید با حد اکثر تلاش و بدون شکست به ثمر می‌رسید.

 

پس از اتمام پزشکی در بیمارستانی که در آن زمان بیمارستان باهر نام داشت با آقای دکتر باهر شروع به کار کرد این بیمارستان بعدها به بیمارستان باهر- عیوض‌زاده تغییر نام داد. جانی در حین طبابت، در زمینه تخصصهای جراحی عمومی و زنان و زایمان آموزش دید و پس از مدتی در هر دو رشته تخصص گرفت.

 

او بعدها تمام سهم بیمارستان دکتر باهر را خریداری نمود و در سال 1340 بیمارستان و زایشگاه خصوصی عیوض‌زاده را تاسیس کرد. در سال 1349 دکتر عیوض زاده به قصد ساخت مدرن‌ترین و مجهز‌ترین بیمارستان زمان خود، در محل فعلی بیمارستان، اقدام به خاک‌برداری نمود و 7 سال بعد در سال 1356 آنرا به اتمام رساند. این بیمارستان بگونه‌ایی ساخته شده بود که بتواند با بهره‌گیری از بهترین متخصصان موجود، خدمات طبی مورد نیاز بیماران را در کلیه زمینه های تخصصی ممکن ارائه دهد.

توضیحات دیگر

تاریخ تاسیس بیمارستان: 1324

نام مدیر عامل:       دکتر امیر عباس  ثریا