• فهرست مراکز پزشکی - لیست بیمارستانها - آدرس و تلفن پزشکان در شبکه جامع پزشکی (سینوم)
  • بیمارستانهای کرج - آدرس و شماره تماس بیمارستانهای کرج - مختصات و نقشه مکان نما بیمارستانهای کرج
  • بیمارستان درمان ناباروری - زنان و زایمان
  • موسسه خدمات درمانی البرز کرج - تامین اجتماعی
لاله

بیمارستان لاله

آزمایشگاه، اطفال، اورژانس، رادیولوژی، زنان و زایمان

تلفن: 02188571065
فاکس: 02188571081
آدرس: تهران، تهران، شهرک غرب - فاز 5 – خیابان سیمای ایران – خیابان فلامک جنوبی
تاریخچه کاری

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی لاله با بیش از 33 هزار متر زیربنا ، با 240 تخت قابل گسترش تا 420 تخت در 8 طبقه در زمینی به مساحت 10 هزار و 25 متر مربع در منطقه شهرک غرب بر اساس آخرین استانداردهای ابلاغی وزارت بهداشت و شهرداری و سایر سازمانهای ذیصلاح احداث شده است،

 250 پزشک متخصص که از اعضاء هیئت علمی دانشگاههای کشور هستند به همراه 960 نفر کادر درمانی و اداری مجرب در 29 بخش تخصصی و 24 کلینیک درمانی این بیمارستان مشغول به کار هستند.

خاطر نشان می شود مجوز احداث این بیمارستان در سال 1369 صادر شده و از سال 1370 احداث ساختمان آن آغاز و در خرداد ماه 1384 با حضور رئیس جمهور افتتاح گردید.

توضیحات دیگر


 

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی لاله به عنوان عضو موثر بخش خصوصی نظام سلامت کشور ، با بهره مندی از پزشکان متخصص و حاذق و پرسنل متعهد ، مجرب و کارآزموده ، ارائه خدمات سلامت ایمن و اثربخش، به موقع و بیمار محور با احترام به حقوق گیرندگان خدمت و مراجعین را رسالت خود می داند.

 

همراه با گروه لاله امید به زندگی  بهتر و شادتر، دریافت مطلوب ترین خدمات و ارتقای سطح  سلامت

 

 

مشارکت: اهمیت دادن به کار گروهی و تلاش برای ایجاد هماهنگی در بین افراد بر پایه احترام و ارتباط انسانی باور و اعتقاد ما می باشد.

 

دانش محوری: ارائه خدمات در بیمارستان لاله بر مبنای بالاترین استانداردهای ملی و بین المللی و بر پایه استفاده از بهترین دانش روز دنیا می باشد.

 

اخلاق حرفه ای: همه ارتباطات در بیمارستان لاله بر اساس والاترین ارزشهای حرفه ای ، اسلامی و اخلاقی بنا نهاده شده و همه کارکنان پایبند به اصول رفتار حرفه ای می باشند.

 

نیک اندیشی: اندیشه راهنمای هر کس به راه نیکی یا بدی است. هستی انسان بر نیک اندیشی استوار است و اندیشه نیک ، زندگی ساز است لذا پندار و کردار ما در بیمارستان لاله بر نیک اندیشی و خیرخواهی برای دیگران استوار است.

 

احترام و اعتماد متقابل: ما به گونه ای عمل می نماییم که سبب جلب اعتماد و احترام متقابل در بین پرسنل، ذینفعان و افرادی که از سیستم درمانی ما استفاده می کنند ، گردد.