• فهرست مراکز پزشکی - لیست بیمارستانها - آدرس و تلفن پزشکان در شبکه جامع پزشکی (سینوم)
  • بیمارستانهای کرج - آدرس و شماره تماس بیمارستانهای کرج - مختصات و نقشه مکان نما بیمارستانهای کرج
  • بیمارستان درمان ناباروری - زنان و زایمان
  • موسسه خدمات درمانی البرز کرج - تامین اجتماعی
شریعتی

بیمارستان شریعتی

ارتوپدی، اطفال، اورولوژی، عفونی، قلب، چشم

تلفن: 84901000
فاکس: 88633039
آدرس: تهران، تهران، خیابان کارگر شمالی، سه راه جلال آل احمد، مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی بیمارستان شریعتی
تاریخچه کاری

 

بیمارستان شریعتی در آذرماه 1353 به طور رسمی آغاز به کار کرد و هم اکنون یکی از معتبرترین مراکز درمانی، تحقیقاتی و آموزشی کشور است.

این مرکز حدود 600 تخت فعال، 32 بخش بستری، 34 واحد پاراکلینیک دارد که روزانه انواع مختلفی از خدمات تخصصی و فوق تخصصی را به مراجعه کنندگان از اقصی نقاط کشور و حتی کشور های همجوار ارائه می کند.

در این بیمارستان، سالانه به بیش از 190000 مراجعه کننده خدمات درمانی سرپایی، بیش از 305000 نفر خدمات سرپایی پاراکلینیک، و حدود 19800 نفر خدمات اورژانس ارائه می شود.

 

 از همان اوایل به دلیل حضور پزشکان و افراد مجرب و کوشا، بیمارستان بطور قابل توجهی در عرصه های درمانی، آموزشی و پژوهشی پیشرفت نمود بطوریکه یک سال بعد از تأسیس به عنوان یکی از معتبرترین مراکز تخصصی، پزشکی درسطح ایران شناخته شد.

همچنین برگزاری کنفرانس ها و کنگره های مهمی نظیر"کنگره بین المللی جراحان مغز و اعصاب در خاورمیانه" با شرکت جراحان مغز و اعصاب بنام دنیا در مرکز پزشکی داریوش کبیر و مقالات تحقیقاتی متعددی که از این مرکز در کنگره های بین المللی ارائه و در مجلات معتبر به چاپ رسید باعث کسب اعتبار این مرکز در مجامع علمی خارج از کشور گردید.

 

افتخارات

 

معاونت پژوهشی مرکز در تاریخ 4/4/1390 آغاز به کار کرد. این واحد شامل واحد توسعه تحقیقات بالینی (مرکز توسعه پژوهش) می باشد.

 

این معاونت با تشکیل شورای پژوهش مرکز، اقدام به ارائه خدماتی همچون بررسی و تصویب طرح های پژوهشی داوطلب اجرا در مرکز و همچنین تخصیص بودجه به برخی طرح های مصوب می نماید.

 

 ارائه خدمات مشاوره متدولوژی و آمار از فعالیت های دیگر این واحد است.

 

توضیحات دیگر

دفتر آموزش در واقع رابط بین دانشکده پزشکی و کلیه دانش پژوهان بیمارستان اعم از دانشجو، انترن، دستیار، فلوشیپ و اساتید می باشد و کلیه امور آموزشی دانش پژوهان توسط این واحد به انجام می رسد و تمام امور از بدو ورود تا زمان فارغ التحصیلی این گروه ها توسط دفتر آموزش صورت می پذیرد.

سیستم نوبت دهی آنلاین

 http://194.225.55.138/turn