• فهرست مراکز پزشکی - لیست بیمارستانها - آدرس و تلفن پزشکان در شبکه جامع پزشکی (سینوم)
  • بیمارستانهای کرج - آدرس و شماره تماس بیمارستانهای کرج - مختصات و نقشه مکان نما بیمارستانهای کرج
  • بیمارستان درمان ناباروری - زنان و زایمان
  • موسسه خدمات درمانی البرز کرج - تامین اجتماعی
اقبال

بیمارستان اقبال

ارتوپدی، اورژانس، جراحی، داخلی، قلب، مغز و اعصاب

تلفن: 02166832765
آدرس: تهران، تهران، خیابان آذربایجان – تقاطع خیابان رودکی – بیمارستان اقبال
تاریخچه کاری

تاریخچه بیمارستان


بیمارستان اقبال ، بیمارستانی خصوصی درمانی می باشد که در سال 1346 به منظور ارائه خدمات درمانی و مراقبتی پیشرفته بر مبنای پایبندی به کرامات انسانی تأسیس شده است.

 

این بیمارستان با داشتن 75 تخت ثابت ، 55 تخت فعال در زمینی به مساحت 771.2 در 6 طبقه و در منطقه 10 شهرداری تهران بزرگ ، در خیابان آذربایجان واقع شده است.

بیمارستان اقبال یک مجموعه کاملاً خصوصی است که وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی نظارت مستمر در ارائه خدمات آن دارد .در طی چند سال اخیر به طور متوالی و نیز بر اساس ارزشیابی اعتبار بخشی گواهینامه ارزشیابی درجه یک به بیمارستان اختصاصی داده شده است.

بیمارستان با اعتقاد به لزوم بهره گیری از آموزش مداوم در همه گروه های از طریق آموزش داخل و خارج از بیمارستان نسبت به ارتقاء دانش خود در همه زمینه های خدمت رسانی تلاش مستمر دارد.

مدیران ، پزشکان ، پرستاران و سایر کارکنان بیمارستان که مجموعاٌ خانواده اقبال نامیده می شوند، اصل ارتقاء مداوم کیفیت خدمات ، سرعت در پاسخگویی به نیازهای بهداشتی  درمانی ، تأمین رضایت مندی بیماران و همراهان را محور کار خویش قرار داده و تا به امروز در مسیر اجرای این اصول گام برداشته اند.افتخارات

ویژگی های بیمارستان :

-حضور پزشکان مجرب و پرسنل متعهد در بیمارستان

-ارائه خدمات پزشکی نوین همگام با تکنولوژی و دانش روز

-سرعت عمل در ارائه خدمات و پاسخگویی مسئولانه

توضیحات دیگر

در ابتدا بیمارستان با بخش زنان و زایمان ، اتاق عمل ، اورژانس و درمانگاه های زنان و اطفال شروع به کار نموده است و در طی سالیان متوالی مجهز به سایر بخش ها و درمانگاه های تخصصی ( جراحی عمومی ، جراحی ترمیمی ، اورولوژی ، ارتوپدی ، نورولوژی ، داخلی غدد، گوارش ، قلب ، پوست ، ترک اعتباد ، پزشکی ورزشی و ....) شده است.