• فهرست مراکز پزشکی - لیست بیمارستانها - آدرس و تلفن پزشکان در شبکه جامع پزشکی (سینوم)
  • بیمارستانهای کرج - آدرس و شماره تماس بیمارستانهای کرج - مختصات و نقشه مکان نما بیمارستانهای کرج
  • بیمارستان درمان ناباروری - زنان و زایمان
  • موسسه خدمات درمانی البرز کرج - تامین اجتماعی
کودکان تهران

بیمارستان کودکان تهران

آلرژی، ارتوپدی، تغذیه، داخلی، رادیولوژی، سونوگرافی، شنوایی سنجی، مغز و اعصاب، کلیه

تلفن: 02166464425
فاکس: 66464839
آدرس: تهران، تهران، تقاطع خیابان ولی عصر و خیابان طالقانی - ، روبروی جهاد سازندگی ، پلاک 454
تاریخچه کاری

تاریخچه بیمارستان کودکان تهران

بیمارستان کودکان تهران تقریبا از سال 1346 توسط جمعی از پزشکان از جمله شاگردان دکتر محمد قریب بنیان نهاده شده است. این بیمارستان دارای 50 تخت مصوب می باشد. بیمارستان کودکان تهران بعنوان تنها بیمارستان خصوصی تک تخصصی کودکان و نوزادان در سطح شهر تهران مطرح می باشد.

بیمارستان کودکان تهران از بدو تاسیس تاکنون با بهره گیری از دانش و مهارت پزشکان ، پرستاران و کارکنان مجرب، بعنوان یکی از مراکز خوشنام در ارائه خدمات درمانی تخصصی کودکان در شهر تهران شناخته می شود.

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کودکان تهران در زمینی به مساحت 618 متر مربع و 1200 متر مربع زیربنا در 7 طبقه در منطقه 6 شهری تهران به آدرس خیابان طالقانی بعد از تقاطع ولیعصر قرار گرفته است.این منطقه دارای بافت تجاری ، اداری و مسکونی می باشد و تراکم جمعیت زیادی در این منطقه رفت و آمد دارند.

بنابراین با توجه به قرار داشتن بیمارستان در چنین منطقه راهبردی و با توجه به نیازهای روزافزون به خدمات درمانی علی الخصوص در کودکان بعنوان گروه آسیب پذیر اجتماع ،مسئولین ، پزشکان و کارکنان بیمارستان همواره در تلاش هستند تا ضمن ارائه خدمات با کیفیت ، در ارتقاء سطح رضایت بیماران گام ارزنده ای برداشته باشند.

بیمارستان کودکان تهران دارای بخشهای :اورژانس" - "بخش های داخلی ( 1و2) "- "بخش جراحی" -"بخش" نوزادان"- "اتاق عمل" - "درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی "- "شنوایی سنجی ( ادیومتری ) "- "نوار مغز ( EEG )" و واحد های پاراکلینیک شامل: "آزمایشگاه و پاتولوژی" - "رادیولوژی و سونوگرافی شبانه روزی" - "داروخانه " و سونوگرافی آنومالی می باشد.

افتخارات

درمانگاه شبانه روزی بیمارستان با حضور پزشکان متخصص و فوق تخصص 24 ساعته آماده ویزیت کودکان شماست.

توضیحات دیگر

به اطلاع می رساند بخش PICU در آینده نزدیک افتتاح خواهد شد .